Hockey on Pribalt.info
Championships, schedule, standings

Schedule Belarus

Friday, 1 October
end 
Metallurg Yunost
4:3 Б (1:2, 1:0, 1:1, 0:0, 4:3)
end 
Mogilev — Shakhter
1:3 (0:1, 1:1, 0:1)
end 
Gomel Dinamo
7:1 (1:0, 2:1, 4:0)
Saturday, 2 October
end 
Neman — Lokomotiv
1:2 (0:0, 1:2, 0:0)
end 
Brest — Khimik
0:2 (0:1, 0:0, 0:1)
end 
Lida Vitebsk
4:3 ОТ (1:0, 0:2, 2:1, 1:0)
Sunday, 3 October
end 
Metallurg Dinamo
5:1 (3:0, 1:1, 1:0)
end 
Gomel Shakhter
4:3 (1:1, 0:1, 3:1)
end 
Mogilev Yunost
1:0 (0:0, 1:0, 0:0)
Wednesday, 6 October
end 
Dinamo — Neman
0:6 (0:2, 0:2, 0:2)
end 
Brest Lida
4:1 (0:0, 3:1, 1:0)
end 
Yunost Shakhter
2:0 (1:0, 1:0, 0:0)
Thursday, 7 October
end 
Metallurg Lokomotiv
4:2 (0:0, 2:2, 2:0)
end 
Gomel Mogilev
2:0 (2:0, 0:0, 0:0)
end 
Vitebsk Khimik
2:1 (1:0, 0:0, 1:1)
Friday, 8 October
end 
Yunost Shakhter
3:0 (0:0, 2:0, 1:0)
end 
Dinamo — Neman
0:3 (0:1, 0:1, 0:1)
end 
Brest Lida
1:0 (1:0, 0:0, 0:0)
Saturday, 9 October
end 
Metallurg Lokomotiv
3:1 (1:0, 2:1, 0:0)
end 
Gomel Mogilev
2:1 (1:1, 0:0, 1:0)
end 
Vitebsk Khimik
3:2 ОТ (1:0, 1:1, 0:1, 1:0)
Tuesday, 12 October
end 
Vitebsk Yunost
2:0 (1:0, 1:0, 0:0)
end 
Khimik — Dinamo
0:3 (0:2, 0:1, 0:0)
end 
Lokomotiv — Shakhter
0:3 (0:1, 0:2, 0:0)
Wednesday, 13 October
end 
Brest — Gomel
1:2 Б (0:1, 0:0, 1:0, 0:0, 1:2)
end 
Lida — Mogilev
2:3 Б (1:1, 1:1, 0:0, 0:0, 2:3)
end 
Neman Metallurg
5:3 (1:0, 4:1, 0:2)
Thursday, 14 October
end 
Vitebsk — Shakhter
1:2 Б (0:1, 0:0, 1:0, 0:0, 0:1)
end 
Khimik — Yunost
0:5 (0:1, 0:2, 0:2)
end 
Lokomotiv Dinamo
2:1 ОТ (0:0, 1:1, 0:0, 1:0)
Friday, 15 October
end 
Neman — Gomel
1:3 (1:0, 0:2, 0:1)
end 
Lida — Metallurg
2:5 (1:1, 0:3, 1:1)
end 
Brest Mogilev
4:2 (0:0, 1:2, 3:0)
Saturday, 16 October
end 
Lokomotiv Yunost
4:3 ОТ (1:1, 2:1, 0:1, 1:0)
end 
Khimik — Shakhter
0:2 (0:1, 0:1, 0:0)
end 
Vitebsk — Dinamo
2:3 Б (1:1, 1:1, 0:0, 0:0, 1:3)
Sunday, 17 October
end 
Neman Mogilev
4:2 (3:0, 1:1, 0:1)
end 
Lida — Gomel
0:1 (0:0, 0:0, 0:1)
end 
Brest — Metallurg
3:4 ОТ (1:1, 2:0, 0:2, 0:1)
Wednesday, 20 October
19:00 
Gomel — Khimik
19:00 
Metallurg — Vitebsk
19:00 
Mogilev — Lokomotiv
Thursday, 21 October
19:00 
Brest — Dinamo
19:00 
Neman — Shakhter
19:00 
Lida — Yunost
Friday, 22 October
19:00 
Gomel — Khimik
19:00 
Metallurg — Vitebsk
19:00 
Mogilev — Lokomotiv
Saturday, 23 October
14:00 
Lida — Yunost
17:00 
Neman — Shakhter
17:00 
Brest — Dinamo
Sunday, 24 October
17:00 
Metallurg — Gomel
Tuesday, 26 October
19:00 
Lokomotiv — Brest
19:00 
Vitebsk — Neman
19:00 
Khimik — Lida
Wednesday, 27 October
19:00 
Yunost — Gomel
19:00 
Shakhter — Metallurg
19:00 
Dinamo — Mogilev
Thursday, 28 October
19:00 
Khimik — Neman
19:00 
Vitebsk — Brest
19:00 
Lokomotiv — Lida
Friday, 29 October
19:00 
Dinamo — Gomel
19:00 
Shakhter — Mogilev
19:00 
Yunost — Metallurg
Saturday, 30 October
14:00 
Khimik — Brest
17:00 
Vitebsk — Lida
17:00 
Lokomotiv — Neman
Sunday, 31 October
14:00 
Shakhter — Gomel
17:00 
Yunost — Mogilev
17:00 
Dinamo — Metallurg
Pribalt.info 2005-2021