Hockey on Pribalt.info
Championships, schedule, standings

Schedule Extraliga

Friday, 1 October
end 
Ocelari Karlovy Vary
3:2 ОТ (1:0, 1:1, 0:1, 1:0)
end 
Litvinov — Kometa
3:4 (2:0, 1:3, 0:1)
end 
Motor Sparta
5:2 (1:1, 2:0, 2:1)
end 
Bili Tygri — Dynamo
3:4 (0:0, 1:2, 2:2)
end 
Mountfield Mlada Boleslav
2:0 (0:0, 0:0, 2:0)
Sunday, 3 October
end 
Sparta — Mountfield
2:3 Б (2:0, 0:1, 0:1, 0:0, 0:3)
end 
Mlada Boleslav Karlovy Vary
3:1 (0:0, 1:0, 2:1)
end 
Plzen Bili Tygri
3:1 (1:1, 1:0, 1:0)
end 
Ocelari Berani
2:1 (0:1, 1:1, 1:1)
end 
Motor — Litvinov
0:3 (0:1, 0:0, 0:2)
end 
Kometa — Vitkovice
1:2 (0:0, 0:1, 1:1)
end 
Dynamo Rytiri
4:3 Б (2:1, 1:1, 0:1, 0:0, 2:0)
Tuesday, 5 October
end 
Bili Tygri Motor
3:2 (0:1, 1:0, 2:1)
end 
Dynamo Berani
5:1 (1:1, 2:0, 2:0)
Friday, 8 October
end 
Vitkovice — Litvinov
1:4 (0:1, 0:2, 1:1)
end 
Berani — Mlada Boleslav
0:4 (0:2, 0:0, 0:2)
end 
Karlovy Vary — Motor
3:5 (0:3, 3:1, 0:1)
end 
Rytiri — Plzen
1:8 (1:1, 0:3, 0:4)
end 
Olomouc — Ocelari
1:2 (0:1, 1:0, 0:1)
end 
Mountfield Kometa
3:0 (0:0, 1:0, 2:0)
end 
Bili Tygri — Sparta
2:3 Б (0:1, 1:1, 1:0, 0:0, 0:2)
Sunday, 10 October
end 
Sparta Karlovy Vary
8:4 (2:0, 4:2, 2:2)
end 
Mlada Boleslav Rytiri
2:0 (1:0, 1:0, 0:0)
end 
Plzen Berani
4:1 (1:0, 1:1, 2:0)
end 
Dynamo — Olomouc
0:1 ОТ (0:0, 0:0, 0:0, 0:1)
end 
Motor — Vitkovice
1:2 ОТ (1:0, 0:0, 0:1, 0:1)
end 
Litvinov — Mountfield
3:4 (1:1, 2:1, 0:2)
Tuesday, 12 October
end 
Kometa Bili Tygri
3:1 (1:1, 1:0, 1:0)
Wednesday, 13 October
end 
Dynamo Vitkovice
6:0 (2:0, 1:0, 3:0)
Thursday, 14 October
end 
Karlovy Vary Plzen
3:0 (1:0, 0:0, 2:0)
end 
Rytiri — Kometa
5:6 ОТ (3:3, 1:0, 1:2, 0:1)
Friday, 15 October
end 
Ocelari — Dynamo
2:3 Б (1:2, 0:0, 1:0, 0:0, 2:3)
end 
Berani — Sparta
1:4 (0:1, 1:1, 0:2)
end 
Olomouc Litvinov
1:0 (0:0, 0:0, 1:0)
end 
Mountfield Vitkovice
4:2 (0:2, 3:0, 1:0)
Sunday, 17 October
end 
Litvinov Karlovy Vary
4:3 (0:0, 1:1, 3:2)
end 
Sparta — Rytiri
3:4 ОТ (1:0, 1:1, 1:2, 0:0, 0:1)
end 
Ocelari Mlada Boleslav
5:0 (1:0, 2:0, 2:0)
end 
Vitkovice Bili Tygri
1:0 ОТ (0:0, 0:0, 0:0, 1:0)
end 
Kometa Olomouc
4:1 (2:0, 1:1, 1:0)
end 
Motor Mountfield
4:3 (3:2, 0:0, 1:1)
Tuesday, 19 October
18:30 
Plzen — Sparta
Wednesday, 20 October
18:30 
Vitkovice — Ocelari
Friday, 22 October
18:30 
Motor — Ocelari
18:30 
Plzen — Dynamo
18:30 
Mlada Boleslav — Olomouc
18:30 
Litvinov — Berani
18:30 
Vitkovice — Rytiri
19:00 
Kometa — Karlovy Vary
19:00 
Mountfield — Bili Tygri
Sunday, 24 October
16:30 
Karlovy Vary — Vitkovice
16:30 
Berani — Kometa
17:00 
Rytiri — Motor
17:00 
Bili Tygri — Litvinov
18:00 
Ocelari — Plzen
18:00 
Dynamo — Mlada Boleslav
18:00 
Olomouc — Sparta
Tuesday, 26 October
18:30 
Litvinov — Ocelari
18:30 
Plzen — Olomouc
18:30 
Motor — Berani
19:00 
Kometa — Mlada Boleslav
19:00 
Mountfield — Rytiri
19:00 
Bili Tygri — Karlovy Vary
19:30 
Sparta — Dynamo
Friday, 29 October
18:00 
Ocelari — Sparta
18:30 
Mlada Boleslav — Plzen
18:30 
Karlovy Vary — Mountfield
18:30 
Berani — Vitkovice
19:00 
Rytiri — Bili Tygri
19:00 
Dynamo — Kometa
19:00 
Olomouc — Motor
Sunday, 31 October
17:30 
Karlovy Vary — Olomouc
18:00 
Mountfield — Berani
18:00 
Sparta — Plzen
18:00 
Bili Tygri — Mlada Boleslav
18:00 
Vitkovice — Dynamo
19:00 
Kometa — Ocelari
19:30 
Litvinov — Rytiri
Pribalt.info 2005-2021