Hockey on Pribalt.info
Championships, schedule, standings

Schedule KHL

Friday, 1 October
end 
Metallurg Avtomobilist
4:2 (2:1, 0:0, 2:1)
end 
Salavat Yulaev — Sibir
1:3 (1:2, 0:1, 0:0)
end 
CSKA — Ak Bars
1:2 (0:0, 0:1, 1:1)
end 
Dynamo Msk Barys
3:1 (1:0, 1:0, 1:1)
end 
Spartak Neftekhimik
5:1 (2:0, 1:0, 2:1)
end 
Jokerit Severstal
4:1 (1:1, 1:0, 2:0)
Saturday, 2 October
end 
Admiral Torpedo
2:1 (0:0, 0:0, 2:1)
end 
Amur Dinamo R
3:2 Б (0:0, 2:1, 0:1, 0:0, 3:2)
end 
Traktor Avangard
4:3 (2:0, 2:2, 0:1)
end 
Kunlun Red Star Vityaz
4:2 (0:0, 2:1, 2:1)
Sunday, 3 October
end 
Ak Bars Salavat Yulaev
2:0 (1:0, 0:0, 1:0)
end 
Lokomotiv Barys
4:3 (2:2, 1:1, 1:0)
end 
Dynamo Msk — Metallurg
2:4 (0:1, 1:1, 1:2)
end 
SKA Neftekhimik
2:0 (0:0, 1:0, 1:0)
end 
Spartak Severstal
2:0 (1:0, 1:0, 0:0)
end 
Sochi — Dinamo Mn
3:7 (1:1, 1:3, 1:3)
Monday, 4 October
end 
Amur Vityaz
2:1 Б (0:0, 0:1, 1:0, 0:0, 2:0)
end 
Admiral — Dinamo R
1:2 (0:1, 1:0, 0:1)
end 
Sibir — Torpedo
0:3 (0:3, 0:0, 0:0)
end 
Avtomobilist Avangard
5:2 (1:0, 2:1, 2:1)
end 
Traktor Jokerit
3:2 Б (1:0, 1:1, 0:1, 0:0, 2:1)
end 
CSKA Kunlun Red Star
4:1 (1:1, 1:0, 2:0)
Tuesday, 5 October
end 
Ak Bars — Dinamo Mn
3:4 ОТ (1:1, 2:1, 0:1, 0:1)
end 
SKA Lokomotiv
1:0 (0:0, 1:0, 0:0)
end 
Spartak — Metallurg
0:4 (0:2, 0:1, 0:1)
end 
Sochi — Salavat Yulaev
0:3 (0:0, 0:2, 0:1)
Wednesday, 6 October
end 
Admiral Vityaz
3:2 (1:0, 1:1, 1:1)
end 
Sibir Dinamo R
3:1 (1:1, 2:0, 0:0)
end 
Barys Avangard
1:0 (0:0, 0:0, 1:0)
end 
Avtomobilist Jokerit
5:1 (3:0, 0:1, 2:0)
end 
Dynamo Msk — CSKA
0:3 (0:0, 0:1, 0:2)
Thursday, 7 October
end 
Amur — Traktor
0:2 (0:1, 0:0, 0:1)
end 
Ak Bars — Metallurg
1:3 (1:0, 0:2, 0:1)
end 
Neftekhimik — Dinamo Mn
3:4 ОТ (1:2, 1:1, 1:0, 0:1)
end 
Severstal — Lokomotiv
1:5 (1:2, 0:2, 0:1)
Friday, 8 October
end 
Sibir Vityaz
2:1 (0:1, 0:0, 2:0)
end 
Barys SKA
3:0 (2:0, 0:0, 1:0)
end 
Salavat Yulaev Jokerit
3:2 ОТ (2:0, 0:1, 0:1, 1:0)
end 
Sochi Dinamo R
3:2 ОТ (2:1, 0:0, 0:1, 1:0)
Saturday, 9 October
end 
Amur — Traktor
4:5 (1:3, 0:1, 3:1)
end 
Avangard Spartak
5:2 (1:0, 1:2, 3:0)
end 
Neftekhimik — Avtomobilist
2:3 (1:0, 0:2, 1:1)
end 
Torpedo — Dinamo Mn
3:4 (1:0, 1:4, 1:0)
end 
Dynamo Msk Severstal
3:2 (2:1, 1:1, 0:0)
end 
Kunlun Red Star CSKA
2:1 (1:1, 0:0, 1:0)
Sunday, 10 October
end 
Barys — Ak Bars
3:6 (1:2, 1:4, 1:0)
end 
Salavat Yulaev — SKA
0:5 (0:2, 0:1, 0:2)
Monday, 11 October
end 
Admiral — Traktor
3:4 Б (2:0, 1:1, 0:2, 0:0, 1:2)
end 
Metallurg Sochi
3:1 (1:0, 1:0, 1:1)
end 
Torpedo — Severstal
2:3 Б (0:0, 1:2, 1:0, 0:0, 1:2)
end 
CSKA Spartak
1:0 (1:0, 0:0, 0:0)
end 
Avangard Avtomobilist
3:1 (0:0, 0:0, 3:1)
end 
Lokomotiv Dynamo Msk
3:1 (1:0, 1:0, 1:1)
Tuesday, 12 October
end 
Admiral — Traktor
2:4 (0:1, 2:1, 0:2)
end 
Salavat Yulaev — Ak Bars
2:3 Б (0:0, 0:1, 2:1, 0:0, 0:2)
end 
Jokerit — Neftekhimik
3:6 (0:2, 1:2, 2:2)
end 
Dinamo Mn Kunlun Red Star
6:5 ОТ (2:1, 3:3, 0:1, 1:0)
end 
Dinamo R Sibir
4:1 (1:0, 0:1, 3:0)
Wednesday, 13 October
end 
Avtomobilist — Sochi
4:5 Б (2:1, 0:1, 2:2, 0:0, 0:1)
end 
CSKA — Amur
1:5 (0:2, 0:2, 1:1)
end 
SKA Dynamo Msk
5:3 (1:1, 3:1, 1:1)
end 
Vityaz — Torpedo
1:3 (0:0, 1:1, 0:2)
end 
Lokomotiv Severstal
2:1 ОТ (0:0, 1:1, 0:0, 1:0)
end 
Avangard Barys
4:1 (0:0, 2:0, 2:1)
Thursday, 14 October
end 
Metallurg Ak Bars
2:1 (0:1, 1:0, 1:0)
end 
Jokerit Sibir
4:3 (1:1, 1:2, 2:0)
end 
Dinamo R Neftekhimik
4:3 (2:1, 1:1, 1:1)
end 
Dinamo Mn — Spartak
1:2 ОТ (0:1, 0:0, 1:0, 0:1)
Friday, 15 October
end 
Avtomobilist Salavat Yulaev
4:3 ОТ (0:1, 1:0, 2:2, 1:0)
end 
Traktor Sochi
4:2 (1:2, 0:0, 3:0)
end 
Torpedo Amur
2:1 ОТ (0:0, 1:0, 0:1, 1:0)
end 
Kunlun Red Star — Barys
1:2 Б (0:0, 0:1, 1:0, 0:0, 1:2)
end 
CSKA Admiral
2:1 (1:0, 1:1, 0:0)
end 
Jokerit SKA
5:4 ОТ (1:1, 2:2, 1:1, 1:0)
Saturday, 16 October
end 
Vityaz — Dinamo R
3:4 ОТ (1:2, 2:1, 0:0, 0:1)
end 
Severstal Neftekhimik
6:5 ОТ (3:0, 2:1, 0:4, 1:0)
end 
Avangard Sibir
4:3 (0:1, 3:2, 1:0)
Sunday, 17 October
end 
Metallurg — Salavat Yulaev
2:5 (1:3, 1:2, 0:0)
end 
Traktor Dynamo Msk
5:3 (1:1, 2:0, 2:2)
end 
Lokomotiv Kunlun Red Star
4:3 (3:0, 0:1, 1:2)
end 
Dinamo Mn Admiral
3:2 (2:1, 0:0, 1:1)
end 
Ak Bars Amur
3:2 ОТ (1:0, 1:1, 0:1, 1:0)
end 
SKA — Barys
3:4 Б (0:1, 3:2, 0:0, 0:0, 1:2)
Monday, 18 October
end 
Torpedo Avtomobilist
4:3 (1:1, 1:1, 2:1)
end 
Spartak CSKA
4:3 ОТ (1:0, 0:0, 2:3, 1:0)
end 
Sochi — Avangard
4:5 (1:2, 0:1, 3:2)
end 
Vityaz Sibir
5:2 (3:0, 2:1, 0:1)
Tuesday, 19 October
17:00 
Traktor — Salavat Yulaev
19:00 
Lokomotiv — Admiral
19:00 
Neftekhimik — Amur
19:00 
Severstal — Kunlun Red Star
19:10 
Dinamo Mn — Barys
19:30 
Dinamo R — Metallurg
19:30 
SKA — Jokerit
19:30 
Ak Bars — Dynamo Msk
Wednesday, 20 October
19:00 
Torpedo — Avangard
19:30 
Sochi — Avtomobilist
Thursday, 21 October
12:00 
Amur — Admiral
18:30 
Jokerit — Metallurg
19:00 
Neftekhimik — Dynamo Msk
19:30 
Vityaz — Spartak
19:30 
SKA — Kunlun Red Star
19:30 
CSKA — Salavat Yulaev
Friday, 22 October
15:30 
Sibir — Dinamo Mn
16:30 
Barys — Lokomotiv
17:00 
Traktor — Avtomobilist
19:00 
Ak Bars — Avangard
19:00 
Severstal — Dinamo R
Saturday, 23 October
17:00 
Sochi — Metallurg
Sunday, 24 October
10:00 
Admiral — CSKA
10:00 
Amur — Dinamo Mn
13:30 
Sibir — Traktor
14:00 
Barys — Severstal
14:30 
Salavat Yulaev — Lokomotiv
16:00 
Jokerit — Dinamo R
17:00 
Torpedo — Neftekhimik
17:00 
Spartak — Kunlun Red Star
19:00 
Dynamo Msk — Vityaz
Monday, 25 October
19:00 
Avangard — SKA
Tuesday, 26 October
12:00 
Amur — CSKA
12:30 
Admiral — Dinamo Mn
15:30 
Sibir — Barys
17:00 
Salavat Yulaev — Severstal
17:00 
Metallurg — Traktor
17:00 
Avtomobilist — Ak Bars
19:30 
Kunlun Red Star — Neftekhimik
19:30 
Vityaz — Sochi
19:30 
Dynamo Msk — Lokomotiv
19:30 
Spartak — Torpedo
Wednesday, 27 October
19:30 
Dinamo R — SKA
Thursday, 28 October
12:00 
Amur — Jokerit
12:30 
Admiral — Barys
15:30 
Sibir — CSKA
17:00 
Avtomobilist — Vityaz
17:00 
Metallurg — Ak Bars
19:00 
Severstal — Torpedo
19:00 
Lokomotiv — Neftekhimik
19:30 
Spartak — Sochi
Friday, 29 October
19:00 
Avangard — Salavat Yulaev
19:30 
Dynamo Msk — SKA
Saturday, 30 October
10:00 
Amur — Barys
10:00 
Admiral — Jokerit
15:00 
Avtomobilist — Kunlun Red Star
15:00 
Metallurg — Vityaz
15:00 
Traktor — Ak Bars
17:00 
Sochi — Torpedo
Sunday, 31 October
17:00 
Lokomotiv — Spartak
17:10 
Dinamo Mn — Salavat Yulaev
18:00 
Dinamo R — Dynamo Msk
Pribalt.info 2005-2021