Hockey on Pribalt.info
Championships, schedule, standings

Schedule CHL

Group stage

Thursday, 26 August
end 
Mlada Boleslav — Frölunda
1:4 (0:3, 0:1, 1:0)
end 
Lukko — Lausanne
2:3 ОТ (0:0, 1:0, 1:2, 0:1)
end 
Rögle Zug
5:3 (1:0, 1:1, 3:2)
end 
ZSC Lions — HIFK
0:3 (0:0, 0:0, 0:3)
end 
Cardiff Devils — Adler Mannheim
0:5 (0:3, 0:1, 0:1)
end 
SønderjyskE — München
1:5 (1:1, 0:1, 0:3)
Friday, 27 August
end 
Växjö Lakers Sparta
2:1 (1:0, 1:0, 0:1)
end 
TPS — Fischtown Pinguins
1:2 (0:0, 0:1, 1:1)
end 
Leksands Slovan
5:3 (0:2, 2:1, 3:0)
end 
Fribourg-Gotteron Ocelari
6:2 (2:1, 2:1, 2:0)
end 
Lugano Skellefteå
5:1 (1:1, 2:0, 2:0)
end 
Eisbären Berlin — Tappara
1:6 (0:0, 0:5, 1:1)
Saturday, 28 August
end 
Mlada Boleslav — HIFK
1:2 ОТ (1:0, 0:1, 0:0, 0:1)
end 
SønderjyskE — Zug
0:10 (0:4, 0:3, 0:3)
end 
Lukko Adler Mannheim
5:1 (0:0, 2:0, 3:1)
end 
Rögle München
4:3 (2:1, 0:2, 2:0)
end 
Cardiff Devils Lausanne
4:1 (1:0, 1:1, 2:0)
end 
ZSC Lions Frölunda
4:2 (1:2, 0:0, 3:0)
Sunday, 29 August
end 
Växjö Lakers Fischtown Pinguins
5:0 (3:0, 1:0, 1:0)
end 
Eisbären Berlin — Skellefteå
3:5 (1:0, 2:2, 0:3)
end 
Fribourg-Gotteron Slovan
5:2 (3:0, 1:2, 1:0)
end 
TPS — Sparta
2:3 Б (1:1, 0:1, 1:0, 0:0, 0:1)
end 
Leksands Ocelari
3:2 (0:1, 2:0, 1:1)
end 
Lugano — Tappara
3:6 (0:0, 0:4, 3:2)
Thursday, 2 September
end 
Ocelari — Fribourg-Gotteron
3:4 (3:0, 0:3, 0:1)
end 
HIFK — ZSC Lions
0:2 (0:1, 0:0, 0:1)
end 
Frölunda Mlada Boleslav
4:3 (1:1, 1:1, 2:1)
end 
Adler Mannheim Cardiff Devils
7:2 (2:0, 3:1, 2:1)
end 
München SønderjyskE
6:2 (2:1, 3:0, 1:1)
end 
Slovan — Leksands
2:4 (0:2, 1:0, 1:2)
end 
Lausanne — Lukko
0:3 (0:0, 0:1, 0:2)
end 
Zug — Rögle
1:2 ОТ (1:1, 0:0, 0:0, 0:1)
Friday, 3 September
end 
Tappara Eisbären Berlin
5:4 ОТ (1:0, 2:3, 1:1, 1:0)
end 
Frisk Asker — Salzburg
2:6 (1:1, 0:2, 1:3)
end 
Jastrzębie — Bolzano
2:3 Б (1:1, 1:1, 0:0, 0:0, 0:2)
end 
Skellefteå — Lugano
3:5 (0:2, 2:3, 1:0)
end 
Donbass — Rungsted Seier Capital
2:3 Б (1:0, 0:1, 1:1, 0:0, 0:2)
end 
Sparta Växjö Lakers
2:1 ОТ (0:1, 1:0, 0:0, 1:0)
end 
Fischtown Pinguins TPS
3:0 (0:0, 0:0, 3:0)
end 
Klagenfurt Rouen
2:1 ОТ (1:1, 0:0, 0:0, 1:0)
Saturday, 4 September
end 
Frölunda ZSC Lions
4:3 ОТ (0:1, 2:0, 1:2, 1:0)
end 
Ocelari — Leksands
1:3 (0:0, 0:1, 1:2)
end 
Zug SønderjyskE
9:3 (1:0, 5:1, 3:2)
end 
Slovan — Fribourg-Gotteron
0:2 (0:0, 0:1, 0:1)
end 
HIFK Mlada Boleslav
2:1 (0:0, 1:1, 1:0)
end 
Adler Mannheim Lukko
2:1 Б (0:1, 0:0, 1:0, 0:0, 1:0)
end 
München Rögle
2:1 (0:0, 2:0, 0:1)
end 
Lausanne Cardiff Devils
2:0 (0:0, 1:0, 1:0)
Sunday, 5 September
end 
Donbass Rouen
2:1 (0:1, 1:0, 1:0)
end 
Frisk Asker — Bolzano
1:5 (0:1, 1:1, 0:3)
end 
Sparta TPS
3:2 (1:0, 1:1, 1:1)
end 
Jastrzębie — Salzburg
2:3 (1:1, 1:1, 0:1)
end 
Tappara Lugano
3:2 ОТ (1:0, 1:1, 0:1, 1:0)
end 
Skellefteå Eisbären Berlin
5:3 (2:0, 1:3, 2:0)
end 
Fischtown Pinguins Växjö Lakers
2:1 (1:0, 1:1, 0:0)
end 
Klagenfurt Rungsted Seier Capital
3:2 ОТ (0:0, 1:1, 1:1, 1:0)
Thursday, 9 September
end 
Rouen Donbass
4:3 (0:1, 2:1, 2:1)
end 
Rungsted Seier Capital — Klagenfurt
1:5 (0:1, 1:1, 0:3)
Friday, 10 September
end 
Salzburg Frisk Asker
1:0 (0:0, 0:0, 1:0)
end 
Bolzano Jastrzębie
3:1 (1:0, 1:0, 1:1)
Saturday, 11 September
end 
Rungsted Seier Capital Donbass
4:3 ОТ (1:0, 1:1, 1:2, 1:0)
end 
Rouen — Klagenfurt
0:4 (0:1, 0:0, 0:3)
Sunday, 12 September
end 
Bolzano — Frisk Asker
1:2 Б (0:0, 1:1, 0:0, 0:0, 0:1)
end 
Salzburg Jastrzębie
6:1 (0:0, 1:1, 5:0)
Tuesday, 5 October
end 
Mlada Boleslav — ZSC Lions
0:1 (0:0, 0:1, 0:0)
end 
Leksands — Fribourg-Gotteron
2:5 (2:0, 0:3, 0:2)
end 
Skellefteå Tappara
6:1 (4:1, 2:0, 0:0)
end 
TPS Växjö Lakers
3:1 (1:1, 1:0, 1:0)
end 
HIFK — Frölunda
2:3 (1:0, 0:1, 1:2)
end 
Jastrzębie Frisk Asker
4:3 (2:0, 1:0, 1:3)
end 
Eisbären Berlin Lugano
6:3 (2:1, 3:1, 1:1)
end 
München — Zug
3:4 (0:1, 2:1, 1:2)
end 
SønderjyskE — Rögle
2:3 (1:2, 1:1, 0:0)
end 
Salzburg — Bolzano
3:5 (1:2, 0:1, 2:2)
Wednesday, 6 October
end 
Ocelari Slovan
3:0 (0:0, 1:0, 2:0)
end 
Lukko Cardiff Devils
5:2 (2:0, 2:2, 1:0)
end 
Donbass — Klagenfurt
3:4 (0:3, 1:0, 2:1)
end 
Rouen Rungsted Seier Capital
5:1 (1:0, 2:1, 2:0)
end 
Sparta Fischtown Pinguins
5:2 (2:2, 1:0, 2:0)
end 
Lausanne — Adler Mannheim
2:5 (0:1, 2:2, 0:2)
Tuesday, 12 October
end 
Frisk Asker — Jastrzębie
3:7 (0:2, 1:2, 2:3)
end 
Tappara Skellefteå
4:2 (1:2, 1:0, 2:0)
end 
Frölunda HIFK
4:1 (2:0, 0:0, 2:1)
end 
Växjö Lakers TPS
4:2 (2:0, 1:0, 1:2)
end 
Fischtown Pinguins — Sparta
1:3 (0:0, 0:1, 1:2)
end 
Fribourg-Gotteron Leksands
3:0 (2:0, 1:0, 0:0)
end 
ZSC Lions Mlada Boleslav
7:3 (3:3, 1:0, 3:0)
end 
Bolzano — Salzburg
3:4 ОТ (0:1, 0:1, 3:1, 0:1)
end 
Rungsted Seier Capital — Rouen
2:4 (0:1, 2:1, 0:2)
Wednesday, 13 October
end 
Rögle SønderjyskE
8:3 (0:0, 2:1, 6:2)
end 
Slovan — Ocelari
1:4 (0:0, 1:3, 0:1)
end 
Adler Mannheim — Lausanne
1:3 (0:1, 0:1, 1:1)
end 
Zug — München
1:6 (1:1, 0:2, 0:3)
end 
Lugano — Eisbären Berlin
2:4 (0:1, 2:1, 0:2)
end 
Cardiff Devils — Lukko
3:6 (0:3, 2:2, 1:1)
end 
Klagenfurt — Donbass
1:2 (0:1, 1:0, 0:1)
Pribalt.info 2005-2021