Hockey on Pribalt.info
Championships, schedule, standings

Schedule MHL

Monday, 1 November
end 
Amurskie Tigry — Loko
2:5
end 
Irbis Sarmaty
4:3 Б
end 
Krasnaya Armiya Atlant
2:0
end 
Kapitan — Spartak
0:2
end 
Russkie Vityazi — AKM
3:4 ОТ
end 
Krylya Sovetov — Almaz
2:5
Tuesday, 2 November
end 
Amurskie Tigry — Loko
1:3
end 
Riga Dynamo SPb
4:3 Б
end 
Irbis Sarmaty
7:3
end 
Russkie Vityazi AKM
6:1
end 
Kapitan — Spartak
1:5
Wednesday, 3 November
end 
Riga Dynamo SPb
6:3
Friday, 5 November
end 
Atlant — Amurskie Tigry
1:2
end 
Stalnye Lisy — Mamonty Yugry
2:3
end 
Belye Medvedi Tyumensky Legion
4:1
end 
Chaika Molot
5:1
end 
Irbis Sibirskie Snaipery
1:0
end 
Loko-76 Tolpar
3:1
end 
Krylya Sovetov — Krasnaya Armiya
6:9
Saturday, 6 November
end 
Taifun Loko
2:1
end 
Sakhalinskie Akuly — Almaz
3:8
end 
Stalnye Lisy — Mamonty Yugry
0:3
end 
Belye Medvedi Tyumensky Legion
7:1
end 
Loko-76 — Tolpar
2:7
end 
Dynamo SPb Kapitan
4:2
end 
SKA-Varyagi — Russkie Vityazi
3:4
end 
Krylya Sovetov — Krasnaya Armiya
3:5
end 
Atlant Amurskie Tigry
5:0
end 
Irbis — Sibirskie Snaipery
2:3 Б
end 
Chaika Molot
4:3 ОТ
end 
Riga — Dynamo Msk
1:3
Sunday, 7 November
end 
Taifun — Loko
1:3
end 
Sakhalinskie Akuly — Almaz
1:3
end 
Dynamo SPb Kapitan
6:4
end 
SKA-Varyagi — Russkie Vityazi
2:6
end 
Sputnik — Omskie Yastreby
5:6 Б
end 
Reaktor — Avto
1:3
end 
Riga — Dynamo Msk
3:4 Б
Monday, 8 November
end 
Reaktor — Avto
0:4
end 
Sputnik Omskie Yastreby
4:2
Tuesday, 9 November
end 
Krasnaya Armiya Amurskie Tigry
6:1
end 
Stalnye Lisy Tyumensky Legion
6:0
end 
Belye Medvedi — Mamonty Yugry
5:6
end 
Spartak — Krylya Sovetov
2:4
end 
Irbis Ladya
3:2
end 
Chaika Tolpar
2:1 ОТ
end 
Loko-76 — Molot
1:2
Wednesday, 10 November
end 
Sakhalinskie Akuly — Loko
1:3
end 
Taifun — Almaz
1:2 Б
end 
Kuznetskie Medvedi Sibirskie Snaipery
4:2
end 
SKA-Varyagi — Kapitan
0:2
end 
Stalnye Lisy Tyumensky Legion
3:0
end 
Belye Medvedi — Mamonty Yugry
0:8
end 
Dynamo SPb Russkie Vityazi
4:3
end 
Spartak — Krylya Sovetov
0:3
end 
Irbis — Ladya
2:3 Б
end 
Chaika Tolpar
3:1
end 
Krasnaya Armiya Amurskie Tigry
5:2
end 
Loko-76 Molot
4:3 Б
end 
Dynamo Msk Atlant
2:0
end 
SKA-1946 Riga
9:1
Thursday, 11 November
end 
Sakhalinskie Akuly — Loko
3:4
end 
Taifun — Almaz
1:5
end 
Kuznetskie Medvedi — Sibirskie Snaipery
0:4
end 
SKA-Varyagi — Kapitan
1:2
end 
Sputnik Avto
6:2
end 
Reaktor — Omskie Yastreby
1:6
end 
Dynamo SPb — Russkie Vityazi
1:7
end 
SKA-1946 Riga
3:1
end 
Dynamo Msk Atlant
2:1
Friday, 12 November
end 
Reaktor — Omskie Yastreby
2:6
end 
Sputnik — Avto
2:4
Saturday, 13 November
end 
Tolpar Irbis
2:1
end 
Spartak Amurskie Tigry
2:1 Б
end 
Krylya Sovetov — AKM
2:3
Sunday, 14 November
end 
Tolpar Irbis
2:0
end 
Krylya Sovetov AKM
3:2 Б
end 
Spartak Amurskie Tigry
2:1
end 
Krasnaya Armiya Sakhalinskie Akuly
5:1
end 
Atlant Taifun
5:2
Monday, 15 November
end 
Atlant — Taifun
2:3
end 
Krasnaya Armiya Sakhalinskie Akuly
7:0
end 
Loko — Riga
2:4
end 
Dynamo SPb Dynamo Msk
3:1
end 
SKA-Varyagi — SKA-1946
0:1
Tuesday, 16 November
end 
Ladya — Stalnye Lisy
1:2
end 
Sarmaty — Belye Medvedi
1:4 (1:1, 0:1, 0:2)
end 
Loko — Riga
2:3
end 
Dynamo SPb — Dynamo Msk
0:6
end 
SKA-Varyagi — SKA-1946
3:5
Wednesday, 17 November
end 
Avto Irbis
5:1
end 
Kuznetskie Medvedi Reaktor
3:2 Б
end 
Sibirskie Snaipery — Sputnik
2:3
end 
Ladya — Stalnye Lisy
1:6
end 
Sarmaty Belye Medvedi
4:3 ОТ
Thursday, 18 November
end 
Kuznetskie Medvedi Reaktor
4:3
end 
Sibirskie Snaipery Sputnik
2:1
end 
Avto — Irbis
1:3
end 
Krasnaya Armiya Taifun
7:3
end 
Atlant — Sakhalinskie Akuly
1:4
Friday, 19 November
end 
Tyumensky Legion — Chaika
1:4
end 
Mamonty Yugry Loko-76
8:4
end 
Krasnaya Armiya Taifun
7:1
end 
Dynamo SPb — SKA-1946
1:7
end 
SKA-Varyagi — Dynamo Msk
4:5
end 
Atlant Sakhalinskie Akuly
4:2
end 
Kapitan — Krylya Sovetov
2:4
end 
Russkie Vityazi — Amurskie Tigry
3:4 ОТ
end 
Riga — Spartak
2:4
Saturday, 20 November
end 
Tyumensky Legion — Chaika
1:6
end 
Ladya Belye Medvedi
6:2
end 
Kapitan Krylya Sovetov
2:1 ОТ
end 
SKA-Varyagi Dynamo Msk
2:1
end 
Dynamo SPb — SKA-1946
2:10
end 
Riga — Spartak
2:3
end 
Mamonty Yugry Loko-76
4:1
end 
Sarmaty — Stalnye Lisy
2:8
Sunday, 21 November
end 
Kuznetskie Medvedi Sputnik
2:1 ОТ
end 
Sibirskie Snaipery — Reaktor
2:5
end 
Ladya — Belye Medvedi
2:4
end 
Russkie Vityazi Amurskie Tigry
3:2 ОТ
end 
Sarmaty — Stalnye Lisy
0:7
Monday, 22 November
end 
Kuznetskie Medvedi — Sputnik
2:3
end 
Sibirskie Snaipery — Reaktor
2:3 Б
Tuesday, 23 November
end 
Tyumensky Legion — Loko-76
0:3
end 
Omskie Yastreby Molot
1:0 Б
end 
Avto — Tolpar
2:5
end 
Mamonty Yugry Chaika
4:3
end 
Russkie Vityazi — Krylya Sovetov
2:4
end 
Kapitan — Amurskie Tigry
4:5
end 
Atlant — Krasnaya Armiya
1:5
end 
Riga AKM
4:3 ОТ
Wednesday, 24 November
end 
Tyumensky Legion Loko-76
4:3
end 
Omskie Yastreby Molot
7:1
end 
Avto Tolpar
4:3 ОТ
end 
Mamonty Yugry Chaika
8:5
end 
Irbis Belye Medvedi
3:2 Б
end 
Atlant — Krasnaya Armiya
2:4
end 
Kapitan — Amurskie Tigry
1:2
end 
Russkie Vityazi Krylya Sovetov
5:1
end 
Riga — AKM
1:4
Thursday, 25 November
end 
Sakhalinskie Akuly SKA-Varyagi
6:3
end 
Taifun — Dynamo SPb
0:4
end 
Irbis Belye Medvedi
6:2
Friday, 26 November
end 
Taifun — Dynamo SPb
1:5
end 
Sakhalinskie Akuly — SKA-Varyagi
2:4
Saturday, 27 November
end 
Omskie Yastreby — Tolpar
0:5
end 
Avto — Molot
3:5
end 
Ladya — Sarmaty
3:4
end 
Riga — Krasnaya Armiya
1:4
Sunday, 28 November
end 
Omskie Yastreby — Tolpar
0:2
end 
Avto — Molot
2:3
end 
Irbis — Mamonty Yugry
3:4
end 
Ladya — Sarmaty
2:3 Б
end 
Riga — Krasnaya Armiya
2:6
Monday, 29 November
end 
Sakhalinskie Akuly — Dynamo SPb
1:3
end 
Taifun — SKA-Varyagi
0:3
end 
Amurskie Tigry Krylya Sovetov
2:1
end 
Spartak Almaz
5:4 ОТ
end 
Irbis Mamonty Yugry
2:1
end 
Kapitan — Atlant
1:3
end 
AKM — Loko
4:7
end 
Dynamo Msk SKA-1946
2:1
Tuesday, 30 November
6:00 
Taifun — SKA-Varyagi
11:00 
Sakhalinskie Akuly — Dynamo SPb
12:00 
Amurskie Tigry — Krylya Sovetov
13:00 
Kuznetskie Medvedi — Loko-76
14:30 
Sibirskie Snaipery — Chaika
14:30 
Stalnye Lisy — Reaktor
16:00 
Belye Medvedi — Sputnik
17:00 
Spartak — Almaz
19:00 
Kapitan — Atlant
19:00 
AKM — Loko
19:00 
Dynamo Msk — SKA-1946
Pribalt.info 2005-2021